Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб / Нд: Вихідний
м.Київ вул.Западинська, 5

Проектування систем водопостачання і каналізації

Проектування інженерних систем має здійснюватися в один час зі створенням проекту об'єкта нерухомості. Це допоможе Клієнту уникнути багатьох проблем, з якими стикаються ті, хто залучає інженера систем водопостачання та каналізації вже після того, як об'єкт побудований. Така груба помилка має цілий ряд несприятливих наслідків.

Часто після завершення будівництва з'ясовується, що отвори для виведення каналізації не передбачені, не обладнані шахти під вентиляцію, недостатньо місця для монтажу великогабаритного обладнання, не дотримано архітектурне зонування. Рішення таких проблем зазвичай пов'язане з частковим демонтажем об'єкта і істотним подорожчанням робіт.

Завчасне звернення до фахівців також дозволяє врахувати в проект системи водопостачання та каналізації всі побажання Клієнта і особливості споруджуваного об'єкта, такі як: склад і розташування приладів, що вимагають підключення до систем водопостачання і каналізації, необхідний рівень шумо- і віброізоляції в приміщеннях, необхідність приєднання до централізованих систем водопостачання та каналізації та ін.

Для складання грамотного проекту системи водопостачання та каналізації потрібно також правильно розрахувати параметри трубопроводів, фітингів і арматури в залежності від встановлюваної сантехніки.

При проектуванні систем водопостачання та каналізації слід врахувати, що системи опалення, водопостачання, каналізації та вентиляції є тісно пов'язаними один з одним, а значить, якість і надійність їх функціонування залежить від узгодженості їх проектів.

Правильне проектування систем опалення, водопостачання, каналізації та вентиляції повинно забезпечувати:

 • Наявність дренажу в спліт-системах і вентиляційній камері;
 • Підведення каналізації до трапу в приміщенні котельні;
 • Підведення водопроводу до секції пароувлажнения в системах вентиляції і кондиціонування.

 

propan vid1

Монтаж систем водопостачання та каналізації

Від якісного монтажу систем водопостачання, каналізації та опалення залежить те, як довго прослужить обладнання, наскільки ефективно воно буде справлятися зі своїми завданнями, а також яка кількість енергії буде вимагатися для забезпечення його роботи.

При монтажі систем водопостачання та каналізації необхідно передбачити установку:

 • Систем захисту від затоплення та контролю протікань (клапани на стояках гарячої та холодної води, індикатор затоплення, контролер управління);
 • Редукторів тиску та станцію підвищення тиску;
 • Водозберігаючої арматури;
 • Автоматичних клапанів каналізаційної системи;
 • Гідромагнітной системи обробки води;
 • Трубопроводів системи водопостачання з ізоляцією;
 • Пневматичних баків для запасів води;
 • Спеціальних кранів для зливу води із системи водопостачання;
 • Зворотних клапанів системи водопостачання на вводі в будинок (при підключенні до центральної системи).

 

Для уточнення питань або замовлення послуги: тел. (044) 22-57-547; 22-47-547, office.energobezpeka@gmail.com. Або натисніть «Зв'яжіться з нами» в правому кутку нашої сторінки.