Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб / Нд: Вихідний
м.Київ вул.Западинська, 5

ЭлектростанцияЛюдина використовує силу природи для створення більш комфортних життєвих умов, але природні ресурси не безкінечні, саме тому актуальною сферою розвитку є розробка альтернативних , невичерпних запасів енергії . Фотоелектричні сонячні електростанції стають все більш популярними в різних країнах світу.

 

 

 

elektrik

Отже, ви побудували будинок і потребуєте його електрифікації. З чого ж почати?

Перш за все ви повинні визначити кількість, тип та розташування всіх електроприладів, які ви плануєте використовувати в будинку. Для цього не потрібні спеціальні навички, досить чітко уявляти бажані місця установки того або іншого приладу і пояснити це фахівців проектного відділу.На підставі побажань замовника і відповідно з правилами техніки безпеки, а також враховуючи технічні характеристики  електричних приладів проектний відділ складає проект, в якому представлені всі підрахунки та запропоновано вибір оптимальних матеріалів. В результаті ви отримуєте докладну схему розташування споживачів, прокладання кабелю, список матеріалів та іншу інформацію, необхідну для безпосереднього початку електромонтажних робіт.

Ремонт проводкиОсновних проблем електромережі всього дві: відсутність електроенергіі та її ціна. На жаль споживачу вирішити ці проблеми не під силу, залишається сподіватися на оперативну допомогу спеціалістів  в разі відсутності світла та здоровий глузд комісії, що встановлює тарифи. Та все ж важливо знати як поводитися в тому чи іншому випадку коли трапляється несподіваний збій в роботі електромережі.     
Ектромережа це сукупність складних і небезпечних механізмів, особливо за умови, якщо в ній з᾽являються неполадки. Самостійні спроби вирішити проблему можуть тільки погіршити ситуацію або привести до аварії, тому краще звернутися за допомогою до спеціалістів.