Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб / Нд: Вихідний
м.Київ вул.Западинська, 5

Промислові кондиціонери - це більш потужні системи кондиціонування, і вони мають ряд функцій, якими не володіють звичайні кондиціонери (зволоження, осушення, очищення повітря). У великих за площею приміщеннях, часом, доцільніше встановлювати з економічних та інших причин промислові кондиціонери, ніж побутові.

ОСНОВНІ ТИПИ

Мультизональна система-це система, яка застосовується для кондиціонування будівель з великою кількістю приміщень, роздільним регулюванням температури і з підвищеними вимогами по комфортності приміщень (офіси класу А, елітні квартири і котеджі, готелі і т.п.). Система складається з одного зовнішнього блоку і підключаються до нього великої кількості внутрішніх блоків різного типу (настінні, канальні, касетні і ін.) І потужності. При цьому для кожного внутрішнього блоку можуть бути задані свої параметри режимів роботи. Максимальна довжина трубопроводів між зовнішнім і внутрішнім блоками може досягати 130м. Максимальний перепад висот між внутрішнім і зовнішнім блоками становить до 50 м, а між внутрішніми блоками - до 15 м.

Особливості системи:

 • Можливість роботи в режимі змінної продуктивності;
 • Можна встановлювати будь-яку кількість внутрішніх блоків в системі;
 • Зовнішній і внутрішні блоки можуть перебувати на значній відстані;
 • У цій системі можна одночасно використовувати два режими роботи: кондиціонування і обігрів (3-х трубна система);
 • Є можливість подачі свіжого повітря в приміщення.

Чиллери і фанкойли

Чиллери і фанкойли представляють собою цілу кліматичну систему, яка отримала широке поширення останнім часом. І все завдяки можливості незалежного регулювання температури одночасно у великій кількості приміщень (офіси, готелі і т.д.) і точного підтримки заданої температури в спеціальних приміщеннях.
CHILLER 160 WEB

Чиллер - кондиціонер, призначений для охолодження води. Це основне джерело холодопостачання в комплексній кліматичній системі. Є також чиллери, що працюють в режимі теплового насоса, подаючи теплу воду для обігріву приміщень в міжсезонні (при цьому максимальна температура зовнішнього повітря може бути не нижче мінус 5 градусів).

d843bb1ed2e0a579ae34aacdb5330a99

Основним споживачем холоду є фанкойл, який встановлюється в кондиціонованих приміщеннях. Фанкойл аналогічний внутрішнього блоку кондиціонера, тільки в нього надходить не холодоагент, а охолоджена вода від чиллера. Таким чином, система чиллер - фанкойл схожа на мультізональную систему, де між зовнішнім і внутрішніми блоками замість холодоагенту циркулює вода.

Застосування системи: адміністративні та офісні будівлі, готелі, торгові комплекси.

Переваги:

 • До одного чиллеру можна підключити будь-яку кількість споживачів-фанкойлів, кожен з яких працює незалежно один від одного;
 • Можна задавати загальний тепловий режим все системі, а також регулювати режим роботи кожного фанкойла з пульта управління або від системи диспетчеризації будівлі;
 • Є можливість вводити будівлю в експлуатацію поетапно, поступово нарощуючи кількість споживачів;
 • Гранична відстань між чиллером і споживачами визначається можливостями циркуляційних насосів.

Дахові

Даховий кондиціонер або Rooftop являє собою моноблок, що встановлюється на даху будівлі. Він включає в себе секцію підготовки і подачі повітря в приміщення для підтримки заданої температури і компресорно конденсаторну секцію з холодильним контуром для охолодження або обігріву повітря. Такі кондиціонери дозволяють одночасно здійснювати не тільки охолодження / обігрів повітря - регулювання температури повітря, а й вентиляцію приміщення.

Даховий кондиціонер зазвичай застосовують для кондиціонування і вентиляції великих приміщень: торговельних і спортивних комплексів, концертних залів, театрів, багатозальних кінотеатрів, конференц-залів, в загальному, великих одноповерхових відкритих залів з спільним дахом.

Переваги дахових кондиціонерів:

 • Висока надійність і економічність в експлуатації;
 • Єдина система автоматики, що дозволяє автоматично вибирати режими роботи для забезпечення заданих параметрів повітря в приміщенні;
 • Простота монтажу та експлуатації;
 • Компактність;
 • Один агрегат здатний виконувати велику різноманітність завдань;
 • Широкий діапазон потужностей (8-310 кВт - тепло / холод і витрата повітря від 1500 до 52 000 м3 / год;
 • Низький рівень шуму.

Прецизійні

Прецизійні кондиціонери - це кондиціонери, які повинні забезпечувати точний контроль температури, вологості, цілорічну роботу (24 години, 365 днів у році), можливість резервування блоків і їх об'єднання в єдину систему і систему диспетчеризації.

precizion1

Такі кондиціонери працюють зазвичай в приміщеннях з великим виділенням тепла від устаткування і де необхідна певна температура і вологість повітря. Їх область застосування - серверні, музеї, комп'ютерні центри, телефонних станції, фармацевтичні лабораторії і т.п. Прецизійні кондиціонери складаються з двох блоків: зовнішнього (де розташовані конденсатор з вентилятором) і внутрішнього (там знаходиться компресор, випарник з вентилятором, зволожувач, система автоматики).

Основні функції прецизійних кондиціонерів:

 • Только охлаждение;
 • Охолодження і електропідігрів;
 • Охолодження і зволоження;
 • Охолодження, електропідігрів і зволоження (найскладніша з усіх функцій).

Центральні

anr1 1

Центральний кондиціонер призначений для термовологісної обробки повітря і подачі підготовленого повітря в приміщення. Теплові обробка включає в себе очищення повітря, його охолодження або обігрів до потрібної температури, а також осушення та зволоження. Цей кондиціонер складається з окремих типових елементів: секції фільтрів, підігріву, охолодження і вентиляторної секції. Секція охолодження може бути як з фреоновим, так і з водяним контуром охолодження. Причому, для секції охолодження потрібне зовнішнє джерело холоду - або компресорно-конденсаторний блок (у випадку з фреоновим контуром), або чиллер для охолодженні води (у випадку з водяним контуром охолодження).

Центральні кондиціонери можна розділити на три групи:

 • Прямоточні центральні кондиціонери;
 • Центральні кондиціонери з рециркуляцією;
 • Центральні кондиціонери з теплоутилізація.

Прямоточні центральні кондиціонери: Вони обробляють і подають тільки зовнішнє повітря.

Центральні кондиціонери з рециркуляцією: Вони забезпечують змішування зовнішнього і рециркуляційного (витяжного) повітря і його подальшу обробку.

Центральні кондиціонери з теплоутилізація: Ці кондиціонери забезпечують збереження енергії за рахунок передачі тепла від витяжного повітря до подаваемому зовнішнього повітря в рекуператорі. Їх застосування особливо ефективно в зимовий і нічний час.

Застосування центральних кондиціонерів: торгові і спортивні комплекси, театри, кіноконцертні зали, ресторани, кафе, ангари і склади. Ці кондиціонери можуть обслуговувати одна або кілька приміщень, іноді кілька центральних кондиціонерів обслуговують одне приміщення великих розмірів (наприклад, закритий стадіон, виробничий цех, театральний зал).

Компресорно-конденсаторні блоки

Компресорно-конденсаторний блок являє собою систему, що складається з компресора, вентилятора і конденсатора. Він призначений для підготовки рідкого холодоагенту, який подається в теплообмінник внутрішнього блоку або центрального кондиціонера.

Компресорно-конденсаторні блоки можна розділити на два типи. Перший - спеціалізовані апарати, виготовлені на основі чиллерів (компресорно-конденсаторні блоки з водяним охолодженням). Другий - звичайні зовнішні блоки потужних спліт-систем (компресорно-конденсаторні блоки з повітряним охолодженням). Перший працює за принципом зовнішніх блоків спліт-систем. Переваги: ​​простий монтаж, низька вартість, їх можна встановлювати всередині приміщення (при деяких & nbsp; умовах). А до недоліків відноситься обмеження по потужності в порівнянні з другим типом блоків.

Компресорно-конденсаторні блоки з повітряним охолодженням мають наступні переваги: якщо застосовуються для охолодження конденсатора проточної води, вартість станції холодопостачання різко падає, відстань між внутрішнім блоком і зовнішнім практично не обмежена і ці блоки більш потужні, ніж блоки з водяним охолодженням.

Але є і недоліки: складності при монтажі, потрібен кваліфікований монтаж і коштують вони дорожче, ніж блоки з водяним охолодженням.

Готові до діалогу? Зв'яжіться з нами! КОНТАКТИ