Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб / Нд: Вихідний
м.Київ вул.Западинська, 5

На шляху до досягнення успіху «Укренергобезпека» керується нехитрими правилами, орієнтованими на клієнта і безпосередню роботу з ним. Наша головна мета – гарантувати безпечну і безперебійну роботу електрообладнання в установах будь-якого масштабу на території України. Ми постійно оновлюємо інформаційну базу, що дозволяє нашому персоналу виконувати монтажні роботи у відповідності з новітніми стандартами і суворими вимогами.

Орієнтування на роботу з клієнтом змушує нас ретельно підходити до підбору персоналу та обладнання.. «Укренергобезпека» - це досвідчений і висококваліфікований персонал, якісне функціональне обладнання, висококласна і швидка робота. Проведені монтажні роботи або обслуговування електроустановок, безумовно, є візитною карткою робітника. У свою чергу, кожен робітник – обличчя та імідж компанії, тому набір працівників із недостатнім рівнем кваліфікації – табу.

Світ динамічно розвивається, не дозволяючи відставати ні на крок. Наша компанія постійно проводить навчання з підвищення кваліфікації персоналу, збільшує виробничі потужності, розширюючи діапазон охоплених площ. Ми робимо максимум для того, щоб експлуатація електроустановок була безпечною для кожного клієнта по всій території України.

 1. Крім здійснення електровимірювальних процесів, що входять до послуги електротехнічної лабораторії, ми також надаємо ряд інших послуг. Це дозволяє заощадити час, оскільки зникає необхідність складання договорів з різними компаніями.
 2. Наш персонал має великий досвід і є багатофункціональним. Це дозволяє одразу ж усувати несправності у момент їх виявлення без необхідності виклику іншого персоналу.
 3. Ми намагаємося приступити до роботи одразу після врегулювання всіх питань. Для нас вкрай важлива оперативність, оскільки ми сконцентровані на виконанні одного завдання. Ми не беремося за інші замовлення, поки не буде виконане попереднє, що дозволяє уникнути непотрібної плутанини.
 1. Комплексні електричні вимірювання та випробування (0,4 - 10 кВ), (заміри опору ізоляції, петлі "фаза-нуль", заміри опору заземлення і заземленного обладнання та інші виміри). Це дозволяє оцінити рівень безпеки користування електрообладнанням
 2. Випробування засобів індивідуального захисту та електроінструменту
 3. Складання актів прихованих робіт і розрахунку струмових навантажень
 4. Регламентні роботи, ревізія, ремонт, наладка ТП 10 / 0.4 кВ
 5. Пошук місця пошкодження кабелю 10 / 0.4 кВ в землі. монтаж муфт
 6. Підготовка однолінійних схем для щитових
 7. Складання кошторисів на роботу, оформлення договорів, надання протоколів проведених робіт по їх завершенні
 1. Ми дуже відповідально підходимо до виконання замовлень, оскільки від нас залежить безпека людей, що працюють з електроустаткуванням. Це змушує нас залишати після закінчення робіт виключно якісно налагоджені і справні електроустановки, які можна буде експлуатувати протягом довгого часу без будь-яких загроз для здоров'я і життєдіяльності.
 2. Всі несправності і неточності, виявлені в ході проведення робіт, обов'язково будуть представлені у вигляді звіту. Крім того, наші фахівці дадуть Вам пораду, скориставшись якою можна буде досягнути таких результатів, як підвищення продуктивності та зменшення енергоспоживання. У довгостроковій перспективі це дозволить заощадити деякі засоби.

Наша місія

Місією компанії є вирішення проблем наших клієнтів. Ми раді, що здатні запропонувати Вам найширший спектр електромонтажних послуг.

Чекаємо Вас за адресою м.Київ, вул.Богатирська, 9. Також Ви можете скористатися телефоном +38 (044) 22-47-547 або формою зворотнього зв'язку.

Готові до діалогу? Зв'яжіться з нами! КОНТАКТИ